9 вересня, криворізькі пластуни відзначили Відкриття Пластового Року урочистою ходою Поштовим проспектом до пам’ятника Святому Миколаю.
Біля пам’ятника Святому Миколаю була проведена церемонія відкриття заходу, на якій було пов’язано хустки новим юним пластунам та вручено подяки всім небайдужим людям, які допомагають діяльності організації в Кривому Розі.
Після урочистостей відбулася фотовиставка, а також показ імпрез (невеличкі вистави), за допомогою яких діти поділилися своїми враженнями та від проведеного таборового літа.
Нагадаємо, що в Кривому Розі осередок Пласту (Станиця Кривий Ріг) з’явився у травні 2017 року.
Схожi новини
Проведено вже 6 вишколів для молоді спільно з Міністерством молоді та спорту України
Детальніше
Валерій Залужний отримав Вогонь і став Приятелем Пласту
Детальніше
Молодіжна організація “Пласт – Національна Скаутська Організація України” за фінансової підтримки Міністерства молоді та спорту України реалізовує проєкт «Наметові табори для молоді «Життя в гармонії»».
Детальніше
Долучайся до Пласту в дорослому віці — виховуй свідому молодь!
Детальніше
Оголошуємо тендер на проведення консультації щодо ідентифікації процесів Пласту в рамках програми ІСАР Єднання
Детальніше