Вишкіл «Безпілотник» зібрав у Житомирі учасників з трьох міст України, щоб навчити їх керувати дронами - Пласт
EN

Загалом, на вишколі, який відбувався сьомого жовтня, взяли участь 12 пластунів з Житомира, Києва та Львова. Теоретична частина розпочалась зранку в Житомирській обласній бібліотеці для юнацтва. Там учасники вивчали будову квадрокоптерів та дізнавалися як перетворити польоти на дронах зі звичайного хобі в спосіб заробляти гроші (аеровідеозйомка).

В перервах між гутірками учасники на практиці закріплювали свої знання – вчилися керувати безпілотниками.

Після обіду вишкіл продовжився в Житомирському військовому інституті імені С.П. Корольова. Там військові познайомили пластунів з військовими безпілотниками, які, на відміну від звичайних, здатні літати на значно більші відстані та можуть боротися із засобами радіоелектронної боротьби противника.

Останньою точкою вишколу став музей космонавтики імені Сергія Павловича Корольова. Там пластунам розповіли про 3D-моделюванням за допомогою дронів, а також показали новий вид змагань – дрон-рейсинг, учасники якого влаштовують перегони на швидкісних (часто саморобних) дронах.

У той день кожен учасник міг покерувати квадрокоптером щонайменше 4 рази.

Провід вишколу в особі коменданта Тараса Королишина (Чота Крилатих), бунчужного Олександра Шевчука та писаря Леоніда Мацієвського,  дякує усім причетним до проведення «Безпілотника», а особливо інструкторам: Андрію Голобородьку, Івану Пелиху, Миколі Яриновському та Володимиру Максимчуку. Окремої подяки також заслуговують Житомирська обласна бібліотека для юнацтва та Житомирський військовий інститут, які вже не вперше підтримують «Пласт» та усіляко нам сприяють. Також дуже раді знайомству з колективом  Музею космонавтики. Дякуємо вам та сподіваємось на подальшу співпрацю!

Поділитися

Схожi новини