Зараз багато людей у всьому світі занепокоєні проблемами екології, бо планета Земля – наш великий спільний дім. І від того, наскільки в ньому все добре, залежить здоров’я та добробут кожного з нас. За останні десятиліття на Землі трапилося багато катастроф, основним чинником яких стала діяльність людини. Вирубка лісів, знищення рослин ?та тварин?, забруднення повітря?та води? тощо… Страшно уявити, що за короткий проміжок часу людина накоїла стільки лиха на планеті. ?
Але пластун любить красу і дбає про неї, тому пропонуємо вам долучитись до нашого нового проєкту “Покажи світові, як бути еко”?
У проєкті можуть взяти участь пташата, новацтво і юнацтво. Робота може бути як індивідуальною, так і груповою.
Головне завдання проєкту – створити відеоролик на одну із запропонованих нижче тем:
● Стан атмосферного повітря
● Стан водних ресурсів. Забруднення води
● Зменшення біорізноманіття
● Утилізація відходів. Як вчинити зі сміттям?
● Зменшення споживання пластику
● Дай друге життя старим речам. Купувати чи використовувати
вживаний одяг або речі
● Глобальне потепління
● Знищення лісів
● Як правильно сортувати сміття
● Які існують рідкісні види рослин, риб, звірів і птахів, грибів та
водоростей
● Як може допомогти Землі кожна людина
● Які існують джерела питної води, як їх здобути
(якщо ви хочете розкрити ще якусь додаткову екологічну проблему, яка не вказана в переліку, то пишіть ідеї на пошту [email protected] )
Для участі готове відео потрібно зняти і надіслати до 15.12.2021 р. Б. на пошту k.angelinka26@gmail.com в хорошій якості, в форматі AVI , MP4, WMV або MOV з вказаними даними, а саме:
● ПІБ автора(-ів)
● Улад Пласту, до якого належите, назву гуртка/рою/гнізда/куреня
● Тему яку ви обрали
● Коротку історію про вас та чому вирішили висвітлити дану проблему
Вимоги до відео-роботи?:
● Мінімальна тривалість відеоролика-1 хвилина, а максимальна тривалість відеоролика — до 5-ти хвилин;
● відеоролик може бути відзнятий будь-якими доступними для учасників засобами (за допомогою професійної або непрофесійної відеокамери, фотоапарату, смартфону, мобільного телефону тощо);
● використання під час зйомки та монтажу спеціальних програм
та інструментів залишається на розгляд пластунів-учасників;
● учасники самі визначають жанр відеоролика(відео-кліп,
репортаж, інтерв’ю тощо).
● кожен учасник (група учасників) може надати тільки одну
роботу до участі у проєкті.
Оцінювання й оприлюднення робіт
Для оцінки відеороликів учасників формується проєктна комісія, до складу якої входять представники Екологічної служби Пласту та глядачі. Комісія проводить експертизу відеороликів і визначає переможців. Глядачі ж можуть голосувати за своїх фаворитів.
Під час оцінювання відеороликів проєктна комісія керується наступними критеріями:
- Екологічна складова
- Розкриття екологічної проблеми (заклик до дій, ясність викладення матеріалу, інформативність, змістовність і оригінальність ідеї)
- Сюжет відеоролика.
- Відповідність роботи заявленим вимогам.
- Технічна складова
- Оригінальність.
- Якість створеного відео (якість монтажу).
- Гра акторів.
- Естетичність роботи та загальне емоційне сприйняття.
Усі представлені роботи оцінюються за 5-бальною шкалою у технічній складовій і за 10-бальною шкалою у екологічній складовій Відповідальність за зміст відеоролика несуть автори.
До участі не приймаються відеоролики, які не присвячені екологічній тематиці і/або які є запозиченими з інших джерел і не є авторськими (плагіат). Учасники проєкту дають згоду на обробку своїх персональних даних (прізвище, ім’я, по батькові, адреса електронної пошти та інші персональні дані, які повідомив учасник), а також дозвіл на оприлюднення відеоматеріалів.
Проєкт втілюється в рамках ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні, що здійснюється Міжнародним фондом “Відродження” за фінансової підтримки Швеції.
Схожi новини
Запрошуємо на літній пластовий табір!
Детальніше
Молодіжна організація “Пласт – Національна Скаутська Організація України” за фінансової підтримки Міністерства молоді та спорту України реалізовує проєкт «Наметові табори для молоді «Загартовані духом, збагачені досвідом»».
Детальніше
Молодіжна організація “Пласт – Національна Скаутська Організація України” за фінансової підтримки Міністерства молоді та спорту України реалізовує проєкт «Наметові табори для молоді «Загартовані духом,збагачені досвідом»».
Детальніше
Молодіжна організація “Пласт – Національна Скаутська Організація України” за фінансової підтримки Міністерства молоді та спорту України реалізувала проєкт «Наметові табори для молоді «Загартовані духом,збагачені досвідом»»..
Детальніше
Ланцюг єдності пташат
Детальніше