Кандидат на посаду члена Крайової Пластової Ради (заступник з організаційного розвитку): пл.сен. пр. Антоніна Прудко, Rt - Пласт
EN

Програма дій на посаді члена Крайової пластової ради

Мета: посилити організаційну спроможність Пласту через розробку та впровадження основних політик організації та запровадження культури організаційного розвитку між членами організації

Завдання:

1) Провести комплексне оцінювання організаційного розвитку Пласту на національному та регіональному рівнях. Результатом такого оцінювання стане план організаційного розвитку на 3 роки з відповідними пріоритетами на кожен рік та необхідним фінансуванням. Проводити повторні оцінювання для моніторингу прогресу та корегування плану.

2) У співпраці з іншими членами КПР пошук необхідного фінансування на реалізацію плану організаційного розвитку.

3)  Вивчити досвід побудови сфер організаційної спроможності у скаутських організаціях Європи, зокрема Швеції, Фінляндії, Чехії, а також ВОСР, Європейського скаутського регіонального офісу.

4)  Спільно з КПС робота над основними організаційними системами Пласту,

та розробка типових політик організації таких як: система врядування та прозорість прийняття рішень; управління фінансами; управління персоналом (HR); політика щодо залучення, мотивації, розвитку волонтерів; політики із закупівель і обліку майна; система моніторингу та оцінки; стратегія комунікації з основними зацікавленими сторонами (державними органами, бізнесом, іншими НГО, ЗМІ, донорськими організаціями та основними бенефіціарами – молодь, батьки), стратегія внутрішніх комунікацій тощо. КПС може спершу запровадити політики у власній роботі і потім передавати їх на рівень округ та осередків.

5)  Організація системи заходів, спрямованих на роз’яснення окремих політик організації, шляхів їх запровадження на регіональному рівні.

6)  Розробка та запровадження комплексного практичного навчального курсу (із врахуванням досвіду міжнародних донорських програм, платформи Маркетплейс, існуючих курсів, наприклад, Магістерська програма з управління неприбутковими організаціями, УКУ тощо) з організаційного розвитку для дійсних та майбутніх адміністраторів округ та осередків.

7)  Залучення зацікавлених членів організації до інших навчальних програм з організаційного розвитку поза Пластом.

Резюме

Професійна діяльність

Я маю 15 річний досвід роботи з міжнародними та національними громадськими організаціями, а також державними інституціями в Україні. Була радницею секретаріату Антикорупційної мережі для Східної Європи та Євразії/Організація з економічного співробітництва та розвитку (OECD) з виконання Антикорупційного проекту для України у 2014-2018 роках. В межах проекту тісно співпрацювала з Антикорупційним Бюро України (НАБУ), Радою бізнес омбудсмана з питань інституційного розвитку; брала участь у створенні та розвитку Всеукраїнської мережі доброчесного бізнесу (UNIC); була співголовою Антикорупційної робочої групи донорів, що працюють в Україні.

До співпраці з OECD протягом шести років працювала в проекті UNITER (Pact) радником з організаційного розвитку та правових питань. Серед іншого, вела напрямок організаційного розвитку для громадських організацій – партнерів проекту, зокрема, розробляла комплексні навчальні програми для грантерів проекту, створювала та розвивала систему Marketplace та Форму з організаційного розвитку, адаптувала та запроваджувала інструмент оцінювання організаційного потенціалу (OCA, Pact) для українських ГО, готувала громадські організації до міжнародного аудиту. Крім того, маю досвід роботи у проектах з підтримки та розвитку громадських організацій які впроваджувалися ОБСЄ та Американською асоціацією юристів.

Я маю диплом магістра права Національного Університету “Києво-Могилянська Академія”, володію поглибленими навичками з програмного та організаційного управління проектами, включно з навичками управління грантами, розробки різних навчальних програм у сфері організаційного розвитку, розробки політик та адвокації. Мій досвід з управління включає в себе безпосереднє впровадження та координацію великими міжнародними проектами, за фінансування USAID, SIDA, US Embassy, Danish MFA, в тому числі, виконання стратегічних та адміністративних обов’язків, планування та впровадження комплексних та індивідуальних програм з організаційного розвитку для організацій громадянського суспільства.

Крім того, я маю досвід з розробки політик та впровадження правових реформ у таких сферах як: протидія  корупції, покращення правового поля для громадських організацій, захист прав людини, забезпечення прозорості та підзвітності органів державної влади.

Пластова діяльність

Пластову присягу складала 1 листопада 1994 р.Б. в роки, коли Пласт активно відновлювався на Київщині. Належала до станиці Вишгород. Після довшої перерви повернулася до активного пластування після 2014 року як виховниця пташат. Була ініціаторкою створення пташачого гніздечка Пташата з Високого Гнізда (Вишгород). Від 2016 року проводжу сходини пташат, різноманітні пластові акції, разом з чоловіком розробила та провела 2 літні табори для пташат та новаків.

Від травня 2017 року долучилася до ОП УПС станиці Київ. Належу до підготовчого куреня УПС Рутенії. Разом з куренем активно долучаюся до організації та проведення акцій та вишколів з циклу МШВ, апробаційного крайового табору “Клич Лицарів”.

Від червня 2018 року була обрана Референтом ОП УПС станиці Київ, у жовтні 2018 року під час ЗЗС ст. Київ мене обрали Референтом ДЧ/УПС. Є членкинею стратегічної комісії з розробки Стратегії Пласту 2030.

3-4 листопада 2018 року була комендантом Крайового адміністративного вишколу.

Поділитися

Схожi новини