Якщо ти маєш своє бачення щодо розвитку та вдосконалення Уладу Пластового Юнацтва, маєш натхнення, ти є ініціативним, наполегливим та творчим, тоді ми чекаємо саме на тебе!
Запрошуємо всіх охочих заповнити зголошення (додається нижче) на наступні посади:
- Кількісний розвиток осередків Краю (реалізовувати стратегію кількісного розвитку виховних частин УПЮ в краї; удосконалення системи щодо збільшення кількості куренів УПЮ). Зголошення тут
- Методичне забезпечення виховних частин УПЮ (питання, щодо оновлення методичних видань для УПЮ.). Зголошення тут
- Референта дошколів УПЮ (опрацювання зголошень та звітів дошколів). Зголошення тут
- Графічний дизайнер (створення візуальних матеріалів КБ УПЮ). Зголошення тут
Якщо ви не впевнені чи готові взяти під свою опіку цілу ділянку в Крайовій Булаві УПЮ, то ми запрошуємо і дуже чекаємо ініціативних людей, які готові допомагати точково Референту виховних частин та іншим референтам у вирішенні питань різного профілю.
Зголошуйтесь!
Схожi новини

Пласт шукає координатора центральної події ВВМ
Детальніше

Валерій Залужний отримав Вогонь і став Приятелем Пласту
Детальніше

Шукаємо комунікаційника/цю в Міжнародний напрям Центрального офісу Пласту
Детальніше

Онлайн-курс — твої двері до Пласту в дорослому віці
Детальніше

Пластуни Дюссельдорфа провели вечорниці і передали Вогонь консульству України
Детальніше