Табір мав на меті провести масштабний рейд по області для популяризації Пласту та дослідити регіон. Також, традиційною метою табору було допомогти учасникам пізнати себе, самовиховатись через ряд випробувань, командних змагів та систематичних вправ. Кожен мав шанс стати провідником малої групи та привести її до перемоги.
Цього року на таборі панувала легенда Карпатської України, яка згадала всім нам події 38-39 років XX ст. на Закарпатті, що дало змогу краще зрозуміти історичну та етнічну особливість регіону. Табір побував у 5 містах та 8 селах. У селах Берегівського району учасники мали домовитися за нічлін та мали завдання ознайомитися з культурою, настроями, традиціями, місцевими ремеслами, презентувати Пласт та зробити добре діло громаді. У місті Берегово за підтримки пластунів із інших міст округи було проведено масштабну рекламну акцію Пласту. Саме біля Берегівська школа №1, де колись вперше у Закарпатті зародився Пласт, було організоване пластове містечко та ватра для місцевого населення у рамках святкування Спаса.
Протягом табору учасниками було подолано різними способами 370 км (з них 103 км пішки). На історичному місці табору Легіон-1, у селі Люта, було встановлено меморіальний вказівник, який показує напрам, локацію та відстань кожного Легіону від цього місця.
У рамках ознайомлення з лицарськими професіями ми відвідати: військову академію, прикордонну заставу, пожежну частину, тривалий час перебували на території поліцейської частини та взаємодіяли з патрульною поліцією. За час табору учасники мали змогу застосувати та серйозно перевірити навички самозарадності і виживання в антропогенних та урбаністичних умовах. Протягом навчального етапу хлопці пройшли ознайомчий курс із військового пластування та здобули пластові вмілості цієї спеціалізації. Діяла система грошового накопичення за успіхи та вирізнення роїв, яке хлопці пізніше використали на етапі Село. На таборі учасники взяли участь у великій кількості ідеологічних та саморозвиваючих дискусіях, були слухачами безлічі історичних екскурсій. Протягом табору кожен учасник вів хроніку дня, яка залишилася в їхніх таборових книжечках.
Табір відвідав могилу Viktor Gurniak у Львові, який був першуном табору Легіон-8 та сотником табору Легіон-11. Віктор загинув в зоні АТО у 2014 році.
Захід відбувся успішно, що підтвердили емоції учасників на закритті та після нього. Ще раз дякуємо всім, хто хоч трішки допоміг організувати юнацтву цю пригоду!
Схожi новини
Шукаємо комунікаційного менеджера/ку Благодійної Ватри Пласту
Детальніше
Пласт шукає координатора центральної події ВВМ
Детальніше
Вакансія менеджера/рки благодійних подій
Детальніше
Завершили збірку на Базові потреби захисникам!
Детальніше
Долучайся до Пласту в дорослому віці — виховуй свідому молодь!
Детальніше