22 квітня 2017 р відбувалася зустріч львівських пластунів та чеських скаутів в маленькому чеському містечку Šenow поблизу Острави, організована представниками Організації Чеських Скаутів міста Шенув.
В програмі зустрічі була передбачена мандрівка по гірському масиві Бескид Низький до Ivančena (Могили чеських, польських та словацьких скаутів, полеглих в часі ІІ світової війни.), зустріч з місцевими жителями, на якій ми розповідали про військову та політичну ситуацію на сході України, презентація Пласту для чеських скаутів та екскурсії.
Також в часі зустрічі ми обговорювали можливості подальшої співпраці та планували наступну літню зустріч вже в Україні. Маємо надію, що це початок довгої та тісної співпраці.
Схожi новини

Пластуни і велосипеди, або Як “Київська Сотка” підтримала Пласт
Детальніше

Вифлеємський вогонь уже в дорозі до всіх обласних центрів
Детальніше

Проєкт Пласту і Міністерства молоді та спорту України для дітей
Детальніше

Працівник американської компанії Shelf віддав премію на ПНБ для пластуна
Детальніше

Центральний офіс Пласту шукає менеджера/ку по роботі з меценатами Пласту
Детальніше