Аааа приходив якийсь лист на пошту… А що там? Які кандидати?
Отож що відбувається з тими виборами 🙂
Зараз триває довиборчий етап, назвала його першим. Пластовий загал, тобто ініціативні групи пластунів номінують кандидатів. Ще є час аби номінувати “свого” Начального Пластуна. Тому – вперед! І так, умову про перебування в новацтві скасували 😉
На сьогодні списку номінантів як такого немає, але “підписи” чи “голоси” вже збирають. Бо ініціативні групи повинні подати пакет документів номінанта відповідно до вимог. Одна з них – треба набрати 3% “голосів” (підписів) від дійсних членів Пласту! (Кандидатура на пост Начального Пластуна потребує підтримки (підписів): 3% всіх, хто має право голосу — себто 108 підписів — (згідно з останнім звітуванням, яке передають краї на початку процесу виборів Начального Пластуна), із мінімум трьох країн (членів) КУПО. Кожна особа, яка має право голосу, може підтримувати більше ніж одного кандидата. Список тих, хто підтримує кандидатуру, є відкритим.)
Саме над збором “підписів” зараз всі працюють! Їх збирають електронно.
Цей етап триває до 30 серпня.
До слова, зараз, на цьому етапі, можна “голосувати” кілька разів за різних номінантів.
Більше про вибори можна прочитати тут.
Схожi новини

Молодіжна організація “Пласт – Національна Скаутська Організація України” за фінансової підтримки Міністерства молоді та спорту України реалізовує проєкт «Наметові табори для молоді «Життя в гармонії»».
Детальніше

Громадська організація «Пласт – національна скаутська організація України» спільно з Національним природним парком “Голосіївський” запускає челендж “Збережи первоцвіти! ”.
Детальніше

Край запускає зголошення Таборів і Крайових Заходів на 2023 рік
Детальніше

Молодіжна організація “Пласт – Національна Скаутська Організація України” за фінансової підтримки Міністерства молоді та спорту України реалізувала проєкт Військово-патріотичні табори у польових умовах ” Легіон”».
Детальніше

Відбудеться ще 4 вишколи для волонтерів від Пласту і Мінмолоді та спорту, 6 – проведено
Детальніше