Пласт в Україні та Всесвітній фонд природи WWF в Україні починають співпрацю, спрямовану на підвищення обізнаності та заохочення до активних дій щодо захисту навколишнього середовища та реалізації цілей сталого розвитку, про що у листопаді підписали спеціальний меморандум.
“Збереження довкілля та екологічна освіта молоді – важливий аспект пластової методики виховання, який уже багато десятиліть є в наших виховних програмах. Однак сьогодні ця сфера набуває все більшої актуальності, тож разом із WWF ми усвідомили необхідність спільних дій, спрямованих на підтримку один одного у галузі екологічної освіти та освіти сталого розвитку. Тому ми уклали Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю” – сказав Станіслав Андрійчук, Голова Пласту в Україні.
Навесні 2018 року була підписана угода щодо спільних дій WWF та Всесвітньої організації скаутського руху у сфері екоосвіти та збереження природи. Тому наше партнерство має на меті сприяти досягненню Айтинських цілей Конвенції про біологічне різноманіття, що допоможуть мільйонам людей зрозуміти цінність біорізноманіття та в якому критичному стані знаходиться наша планета сьогодні. Як результат, мотивовані та свідомі люди зможуть спільно діяти задля збереження природи, вести більш сталий спосіб життя і вимагати таких дій від бізнесу та влади.
“Ця співпраця для нас є надзвичайно важливою, бо Пласт – це не просто організація, це стиль життя, який ми разом будемо наближати до “зеленого”. – зазначила Тетяна Карпюк, координатор з екоосвіти WWF в Україні – Разом ми зможемо зробити той поштовх, що надихне багатьох молодих людей бути активними природоохоронцями і турбуватися про довкілля, як на локальному, так і на глобальному рівнях”.
Першим спільним проектом стане новорічна екоосвітня кампанія (стежте за повідомленнями на наших сайтах). Надалі співпраця включатиме зокрема і залучення до кампанії “Година Землі” 30 березня 2019 року, а також проведення спільних екоосвітніх заходів, розробку тренінгів, методичних напрацювань та обмін найкращими практиками.
Довідка:
WWF (Всесвітній фонд природи) – одна з найвпливовіших та найбільших незалежних природоохоронних організацій у світі, що нараховує понад 5 мільйонів прихильників і має представництва у більше сотні країн світу. Місія WWF полягає у тому, щоб зупинити деградацію природних систем планети та побудувати майбутнє, у якому людина буде жити у гармонії з природою. Цього можна досягти шляхом збереження біорізноманіття планети; раціонального використання природних ресурсів; зменшення забруднення та марнотратного споживання. В Україні працює в рамках Дунайсько-Карпатської програми.
Схожi новини
Пластунка Наталя Хміль отримала відзнаку Президента України “Золоте серце”
Детальніше
Шукаємо бухгалтера до команди Пласту
Детальніше
Шукаємо SMM-менеджера/ку до Центрального офісу Пласту
Детальніше
Діти на таборі в Іспанії зібрали більше 1000 євро на сухпайки для наших захисників
Детальніше
Вакансія менеджера/рки партнерств з бізнесом
Детальніше